(فقط واتساپ) 09219120878 - 09228506640
اینستاگرام: instagram.com/tolooiehkala

حریم خصوصی و قوانین و مقررات

سیاست حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران در فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا

فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا تاکید بسیاری بر اصول حفظ اطلاعات و حریم خصوصی کاربران این سایت دارد. این اطلاعات شامل مواردی است که مخصوص هر کاربر بوده و به کمک آن ها می توان کاربران فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا را به صورت منحصر به فرد شناسایی نمود. برای نمونه می توان به نام، آدرس، نشانی الکترونیک (ایمیل)، شماره تلفن و سایر اطلاعاتی که به صورت عادی در دسترس عموم مردم نیست اشاره نمود. شما با ثبت نام در فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا مشخصات خود از قبیل نام و نام خانوادگی، شماره تماس، ایمیل، آدرس و … را در اختیار فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا قرار می دهید. کلیه اطلاعات مذکور و اطلاعاتی مانند تراکنش ها، و اطلاعات فردی در اختیار فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا خواهد بود. تمامی اطلاعات شما نزد فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا محرمانه میماند و از این اطلاعات فقط جهت خدمت رسانی به شما استفاده خواهد شد. شما می توانید کلیه اطلاعات شخصی خود را در بخش مربوط به حساب من تغییر داده و ویرایش کنید. این اطلاعات شامل کلیه اطلاعاتی است که شما در سایت فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا وارد کرده اید. حساب شما توسط شما قابل حذف شدن از سیستم نمی باشد و تنها توسط مدیریت امکان پذیر است. امیدواریم که با رعایت بیشترین میزان در حفاظت از اطلاعات شما، اطمینان خاطر لازم به شما مشتریان گرامی در استفاده از فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا را داده باشیم. در صورت هرگونه سوال و یا ابهامی درخواست خود را از طریق صفحه تماس با ما به اشتراک بگذارید.

شرایط و قوانین استفاده از خدمات فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا:

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به ‏‌سایت فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا و ثبت سفارش در هر زمان به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا از سوی کاربر است.

لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، ممکن است در طول زمان تغییر کند که در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

قوانین عمومی:

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران است.

ثبت نام در سایت:

کاربر گرامی در هنگام ثبت نام حتما ایمیل و شماره معتبر وارد نمایید. تا بتوانید از این طریق سفارشات خود را پیگیری کنید. همچنین در هنگام ثبت نام از رمز عبور قوی استفاده کنید و هر چند مدت رمز عبور خود را تغییر دهید و این رمز را در ختیار هیچکس قرار ندهید در صورتی که رمز و حساب کاربری شما توسط شخصی دیگر مورد استفاده قرار گیرد فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا در این باره مسئولیتی ندارد.

ارتباطات الکترونیکی:

هنگامی که شما از خدمات فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا استفاده می‏‌کنید، سفارش اینترنتی خود را ثبت یا خرید می‏‌کنید و یا به فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا ایمیل یا پیام می‏‌زنید، این ارتباطات به صورت الکترونیکی انجام می‏‌شود و در صورتی که درخواست شما با رعایت کلیه اصول و رویه‏‌ها باشد، شما موافقت می‌‏کنید که فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا به صورت الکترونیکی (از طریق پست الکترونیکی یا پیام) به درخواست شما پاسخ دهد.

توجه داشته باشید که فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا به دلیل نوپا بودن سامانه پیامک ندارد و اگر پیام یا ایمیلی به شما ارسال شد فقط با شماره 09228506640 در واتساپ یا ایمیل

tolooiyehkala@gmail.com

برای کاربران و مشتریان خود پیام یا ایمیل ارسال می‌کند. بنابراین ارسال هرگونه پیام تحت عنوان فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا، با هر شماره دیگری تخلف و سوء استفاده از نام فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا است و در صورت دریافت چنین پیامی  به ما اطلاع دهید.

ارسال سفارشات:

کلیه سفارش های ثبت شده، دو روز پس از ثبت سفارش ارسال میشوند. پس از ارسال کالا مشتری میتواند کد رهگیری سفارش خود را در حساب کاربری یا ایمیل (اگر ایمیل دریافت نکردید حتما بخش هرزنامه یا اسپم را چک کنید) مشاهده کند.

فروشگاه اینترنتی طلوعیه کالا به مشتریان خود در 7 روز هفته و 24 ساعت در روز امکان ثبت سفارش می دهد.‌‏